Lososové adidas Ultra Boost 3.0 už na jaře

Rate this post

Značka adidas nezahálí. Právě prezentovala svoji další barevnou verzi běžeckých bot – adidas Ultra Boost 3.0. Model v moderní lososové barvě se ukáže v prodeji na jaře roku 2017.

adidas Ultra Boost 3.0.

Další a další běžci mohou potvrdit, že série adidas Ultra Boost se vymyká všem klasifikacím. Stejné je to v případě nejnovějšího vydání – adidas Ultra Boost 3.0. Svršek Prikmenit je záruka individuálního přizpůsobení a ochrany před vznikem puchýřů. To, co odlišuje tuto nabídku značky adidas od jiných běžeckých modelů, je maximální amortizace na nejvyšší úrovni. Je to díky podrážce z pěny boost, která působí měkce a redukuje únavu při běhu. Navíc to neznamená rezignaci na stabilitu a pružnost. Kromě funkčnosti se adidas postaral i o to, aby uspokojil očekávání běžců i na estetické rovině. Adidas Ultra Boost 3.0 se ukáže v mnoha barevných verzích, díky čemu si bude moct každý vybrat něco pro sebe.

Ultra Boost 3.0. Salmon – moderní a velmi dívčí

Olivově zelené, červené, černé, hnědé… adidas nabízí další barvy, ve kterých se ukáže model Ultra Boost 3.0. Tentokrát došlo na nabídku ve velmi ženské lososové růžové, která se na svršku proplétá s tmavým odstínem šedi. Tkaničky také zapadají do dívčího designu a černý opatek či bílá podrážka ničemu nevadí.

Premiéra adidas Ultra Boost 3.0 už na jaře

Oslovily Vás právě Ultra Boost 3.0? Už se v těchto lososových botách vidíte na běžecké trati? Musíme Vás zklamat. Model se ukáže v prodeji až 14. dubna 2017. Bude stát 130$. Máme za to, že tato série, do které se zamilovalo tolik běžců, se rozprodá bleskově jako čerstvé vdolky.

Rubriky

admin Written by:

Be First to Comment

Napsat komentář